خرید دام زنده برای عاشورا

خرید دام زنده برای عاشورا

خرید دام زنده و گوسفند زنده برای عاشورا

خرید دام زنده مناسب از لحاظ کیفیت و قیمت برای عاشورا دغدغه بسیاری از افراد میباشد. با خرید از مرکز دام زنده دشت مغان از سلامت دام مطمئن باشید و دام زنده با قیمت مناسب تهیه نمایید.این مرکز بزرگترین مرکز عرضه و فروش گوسفند زنده می باشد.

خرید دام زنده مناسب برای عاشورا دغدغه بسیاری از افراد میباشد. با خرید از مرکز دام زنده دشت مغان از سلامت دام مطمئن باشید.

برای تهیه و خرید دام زنده و گوسفند زنده برای تاسوعا و عاشورای حسینی با مرکز دشت مغان در تماس باشید.
44254145    44273356     44273354

با فرارسیدن ایام محرم و تاسوعا و عاشورای حسینی تقاضای مصرف و خرید دام زنده برای تامین غذای مراسم عزاداری افزایش می‌یابد و افراد برای قربانی کردن , دام زنده و گوسفند زنده تهیه می نمایند.

خرید دام زنده دارای راه و روش خاص خود می باشد که اگر بخواهید از مکان های متفرقه خرید خود را انجام دهید ،شاید دچار دردسر شوید .چون تهیه گوسفند سالم و تایید شده از سازمان دامپزشکی ، بسیار دارای اهمیت است .

طبق اطلاعیه ای که سازمان بهداشت جهانی منتشر کرده بیان داشته است که علاوه بر بیماری هایی که شناخته شده اند ،خیلی از بیماری ها، بین انسان و دام ها مشترک و قابل سرایت به انسان هستند. انتقال بیماری از دام به انسان می تواند بسیار راحت از طریق تماس با خون و گوشت آلوده اتفاق بیفتد و همچنین اگر ضایعات دام را پس از سربریدن در مکان های باز و نزدیک به محل زندگی انسان ها رها کنیم ،امکان انتشار بیماری ها را افزایش داده ایم.

حتی اگر بخواهیم بعد از مدتی به سراغ پاکسازی این زباله ها برویم چون سریع فاسد و جذب محیط زیست می شوند ، نمی توانیم به طور کامل کار پاکسازی را انجام دهیم و با فرض پاکسازی آنها ،بعد از مدت طولانی ،همچنان حشرات و حیوانات موذی بسیاری در آن مکان دیده خواهند شد.

هر دلیلی که برای خرید گوسفند زنده داشته باشید، باید گوسفندی تهیه کنید که از سلامت آن مطمئن باشید.گوسفندی که واکسن هایش را به موقع دریافت کرده باشد ،تغذیه مناسب و سالم داشته باشد و همچنین تاییدیه های لازم را از سازمان دامپزشکی گرفته باشد.

علاوه بر تهیه گوسفند زنده , ذبح گوسفند نیز یک دغدغه برای افراد می باشد .مرکز دام زنده دشت مغان دام زنده و گوسفند زنده همراه با عزام قصاب عرضه می نماید.
این مرکز دام زنده را در محل مورد نیاز شما و در اسرع وقت تحویل می دهد.

مزایای خرید گوسفند زنده از دشت مغان 

ارسال رایگان دام

تحویل گوسفندان زنده جوان و پروار

تمامی گوسفندان ارگانیک هستند.

گوسفندان کاملا به دور از هورمون های افزایش وزن پرورش داده می شوند.

شما با یک بار خرید می توانید سری بعد ده درصد تخفیف بگیرید.