فروش دام زنده در تهران

فروش دام زنده در تهران

فروش دام زنده 

شیپ سنتر , مرکز فروش دام زنده در تهران آماده ی ارائه خدمات در خصوص فروش دام زنده می باشد.

اغلب اوقات ما برای تهیه گوسفند زنده و دام زنده، جهت قربانی در مراسم و مجالس خود دچار سردرگمی می شویم و به دنبال این هستیم که از کجا گوسفند زنده تهیه کنیم و از طرفی برایمان خیلی مهم است که از سلامتی گوسفندی که قرار است بخریم هم مطمئن شویم.

شیپ سنتر , مرکز فروش دام زنده در تهران آماده ارائه خدمات به مشتریان عزیز می باشد.

برای خرید دام زنده و اطلاغ از قیمت فروش دام زنده در تهران با ما در تماس باشید.

شما باید گوسفندانی را بخرید که از وضعیت سلامتی و بهداشت آنها مطمئن شده باشید در اصل شما باید از سازمان هایی دام زنده تهیه نمائید که از طرف دامپزشکی مجوزهای بهداشتی داشته باشند و واکسن های دام خود را به موقع دریافت کرده باشند.
یک نکته مهم اینکه دغدغه ذهنی اکثر مشتریان فقط تهیه دام نیست ، بلکه آنها علاوه بر خرید دام زنده ، جهت قربانی، به دنبال یک قصاب مناسب بوده که در کار خود ماهر باشد و به بهداشت کارش بسیار اهمیت دهد .

از جمله خدمات  مرکز شیپ سنتر تحویل دام زنده در محل مورد نظر مشتریان و همچنین اعزام قصاب به محل می باشد.

 راه های شناخت دام زنده سالم

تشخیص سلامت دام زنده سخت نبوده  و نیاز به تخصص ویژه ای ندارد. دام پزشکان و کارشناسان تجربی موارد زیر را بیان می کنند.
با بررسی ظاهر دام زنده می توان به سلامتی دام پی برد. این روش در زمان عدم دسترسی به دام پزشک و یا سایر منابع تایید کننده سلامت دام زنده بهترین و مطمئن ترین و سریع ترین راه برای بررسی سلامت دام زنده است.  

مشخصات ظاهری دام زنده سالم:

پی بردن به مشکلات ریه: با بررسی نواحی دهان و بینی دام می توان به سلامت ریه گوسفند پی برد. اگر آبریزش و یا انکه ترشحات رنگی و چرک آلود مشاهده شود نشان از نارسایی در ریه دام زنده می باشد.
وزن دام زنده و چاقی  و لاغری دام زنده: با لمس کردن مهر ها پشت دام زنده می توان به میزان چاقی و لاغری گوسفند زنده پی برد.

پی بردن به مشکلات کبد دام زنده: گوسفندی که کبد سالمی دارد ریزش پشم ندارد. می توان با کشیدن پشم گوسفند سلامت کبد دام زنده را بررسی نمود. اگر در حین کشیدن میزان پشم زیادی به راحتی کنده شد حاکی از نارسایی در کبد دام زنده می باشد.