فروش دام زنده با قیمت مناسب

فروش دام زنده با قیمت مناسب

شیپ سنتر مرکز فروش دام زنده با قیمت مناسب و با کیفیت عالی می باشد.

شیپ سنتر مرکز فروش دام زنده با قیمت مناسب و با کیفیت عالی می باشد.

کشورما با دارا بودن پتانسیل تولید و افزایش سرمایه گذاری در بخش دام توانایی تامین گوشت قرمز مصرفی کشور را دارد. زمانی که که قیمت گوشت بالا برود واردات دام زنده انجام می شود. عواملی که در افزایش قیمت گوشت قرمز موثر می باشد را می توان مشتمل بر عواملی نظیر افزایش تقاضا، افزایش قیمت مواد مغذی گوسفند، افزایش قیمت نگهداری دام، افزایش قیمت مواد بهداشتی و سلامتی دام ( نظیر واکسن و دارو ) و سیاست برخی از دامدارن برای کم کردن عرضه جهت افزایش قیمت و ... دانست. 

مصارف مختلف گوسفند و دام زنده 

محصولات دامی گوسفند زنده در مجموعه شیپ سنتر جهت انواع مصارف مختلف اعم از: قربانی کردن، دفع بلا، مصارف گوشتی، عقیقه برای نوزاد، قربانی برای حجاج، مراسمات مذهبی مثل ماه محرم (گوسفند برای عاشورا و تاسوعا)، جشن ها، عروسی ها و … می باشد.

تشخیص گوسفند زنده سالم از ناسالم

خرید گوسفند زنده سالم یکی از مهم ترین نکاتی می باشد که شما باید هنگام خرید دام زنده به آن دقت داشته باشید. از آنجایی که دست افراد سودجو در هر کاری وجود دارد، ممکن است برخی از مراکز خرید و فروش دام زنده در تهران گوسفند زنده ناسالم را به جای سالم بفروشند.

از این رو شما باید از سالم بودن دام زنده ای که قصد خرید آن را دارید اطمینان حاصل کنید. روش هایی وجود دارند که به راحتی می توان اقدام به تشخیص گوسفند سالم از ناسالم کرد. برخی از این روش ها را می توان مواردی همچون: ریزش آب بینی ، ریزش آب از چشم، ریزش آب از دهان دام زنده، ریزش پشم، کنده شدن پشم گوسفند به آسانی، وزن گوسفند و بره زنده، تعداد تنفس و نفس های گوسفنده زنده در ثانیه که به روش تشخیص سالم یا ناسالم بودن گوسفند فیزیولوژیکی معروف می باشد.

شیپ سنتر علاوه بر رعایت نکات بهداشتی تلاش نموده است رضایت مشتریان خود را جلب نماید

 مشتریان عزیز می توانند برای خرید گوسفند و دام زنده سالم و با قیمت مناسب با شیپ سنتر در تماس باشند.

22307869