خرید اینترنتی گوسفند زنده

خرید اینترنتی گوسفند زنده

 

خرید اینترنتی گوسفند زنده

در صورت نیاز به خرید اینترنتی گوسفند زنده مجموعه دام زنده دشت مغان با تیمی متخصص و زیر نظر دامپزشکان و گوسفند زنده دارای پلاک را به مشتریان عزیز خود ارئه می دهد. خرید اینترنتی گوسفند زنده مزایای زیادی از جمله صرفه جویی در زمان دارد.مجموعه دام زنده دشت مغان برای فروش گوسفند زنده خدمت به روش آنلاین و اینترنتی فعالیت می نماید.

در صورت نیاز به خرید اینترنتی گوسفند زنده مجموعه دام زنده دشت مغان با تیمی متخصص و زیر نظر دامپزشکان و گوسفند زنده دارای پلاک را به مشتریان عزیز خود ارئه می دهد. خرید اینترنتی گوسفند زنده مزایای زیادی از جمله صرفه جویی در زمان دارد

مزایای خرید اینترنتی گوسفند زنده

صرفه جویی در وقت و عدم نیاز به رفتن به حاشیه شهر برای تهیه گوسفند زنده مورد نیاز تحویل دام زنده در محل، اطمینان از سالم بودن گوسفند زنده، گوسفند زنده با اعزام قصاب در محل، ذبح گوسفند و تقسیم به اندازه دلخواه، انواع نژاد گوسفند زنده، به صورت شبانه روزی و ....از جمله مزایای خرید اینترنتی گوسفند زنده می باشد. مجموعه دام زنده دشت مغان با هدف رضایت مشتریان گرامی خود در این اقدام پیش قدم بوده است.

گوسفند سالم

از جمله مزایای خرید و فروش گوسفند زنده و دام زنده شهرداری از مجموعه دام زنده دشت مغان اطمینان از سلامت گوسفند و دام زنده می باشد زیرا این مرکز زیر نظر دامپزشک و وزارت بهداشت و شهرداری فعالیت می کند. در ادامه به مشخصات گوسفند سالم در زمان خرید می پردازیم:

بررسی پشم، بررسی بینی و دهان گوسفند زنده، چاقی ولاغری و.... است. برخی از فروشندگان دام برای بالا بردن وزن گوسفند زنده و دام در زمان فروش و قبل ذبح به گوسفند علوفه داده و برخ یاز آب و نمک برای بالا بردن وزن استفاده می کنند.

در صورت نیاز به قربانی جهت جشن، مهمانی، عروسی، نذری، حجاج، کربلائی، عقیقه یا قربانی حتی برای مصرف با بهترین دام زنده، گوسفند در خدمت مشتریان عزیز می باشد. مجموعه دام زنده دشت مغان یا بره طلایی سابق انواع گوسفند زنده از جمله کردستان- مغان- سنگسر- افشار-بجنوردی -مهربان - اهری - شال - بره - بزغاله و میش و ... را ارائه می دهد.