پخش گوسفند زنده

پخش گوسفند زنده

پخش گوسفند زنده یکی از فعالیت های بزرگترین مرکز عرضه بهداشتی گوسفند زنده دشت مغان یا همان بره طلایی سابق دام زنده دشت مغان یا همان بره طلایی سابق با هدف تلاش برای رفاه مشتریان می باشد.

پخش گوسفند زنده یکی از فعالیت های بزرگترین مرکز عرضه بهداشتی گوسفند زنده دشت مغان یا همان بره طلایی سابق دام زنده دشت مغان یا همان بره طلایی سابق با هدف تلاش برای رفاه مشتریان می باشد.

به دلیل صرفه جویی در زمان و هزینه های اضافی و عدم نیاز به مراجعه به اطراف شهر برای تهیه گوسفند زنده مورد استقبال مشتریان عزیز قرار گرفته است.

 

مزایای پخش گوسفند زنده

 

دشت مغان یا همان بره طلایی سابق دام زنده دشت مغان یا همان بره طلایی سابق، به عنوان بزرگترین مرکز عرضه بهداشتی گوسفند زنده فعالیت می کند. دشت مغان فروش گوسفند زنده با پایین ترین قیمت همراه با قصاب تحویل در محل،به صورت شبانه روزی به تمام نقاط تهران با پلاک رسمی، شامل گوسفند هایی از نژادهای اصیل کردستان- مغان- سنگسر- افشار-بجنوردی -مهربان - اهری - شال - بره - بزغاله و میش به میانگین قیمت دام زنده شهرداری با قصاب در محل ارائه می دهد.

یکی از دیگر مزیت های گوسفند زنده مغان در مراتع و مناطق مختلف آب و هوای و چرا در کوهستان های اردبیل پرورش می یابند و پرواربندی زیر نظر این مجموعه دارای سلامت کامل می باشند. مشکل دیگری که در زمان تحویل گوسفند زنده و یا دام زنده برای مشتری ایجاد مشکل می نماید ذبح اسلامی و تکه کردن گوشت می باشد، مجموعه ما در جهت برطرف کردن این مشکل اقدام به ارسال قصاب و تکه کردن گوشت به اندازه دلخواه مشتری می باشد. 

از جمله مراسمی که نیاز به نهیه گوسفند زنده دارد جهت جشن، مهمانی، عروسی، نذری، حجاج، کربلائی، عقیقه یا قربانی حتی برای مصرف با بهترین دام زنده، گوسفند است این رسمی  از زمان ایران باستان است که در میان مردم ایران رواج یافته است. مجموعه دشت مغان در خدمت شما مشتریان عزیز تهرانی خود می باشد و زمان ارسال گوسفند باسکول دیجیتالی فنی نیز می فرستد.

 جهت سفارش با شماره های زیر تماس بگیرید.

 09195299414_09123943700