قیمت دام زنده درچه فصلی از سال ارزانتر است؟

قیمت دام زنده درچه فصلی از سال ارزانتر است؟

قیمت دام زنده در فصلی از سال ارزانتر می باشد به همین دلیل مناسبترین فصل برای خرید دام زنده برای تشکیل گله و قربانی است.

قیمت دام زنده در فصلی از سال ارزانتراست به همین دلیل مناسبترین فصل برای خرید گوسفند زنده برای تشکیل گله و قربانی می باشد. دلیل ارزانی در شش ماه اول سال تولید مثل زیاد و مراتع و چراگاه های سرسبز بوده و و مراتع سبز زیاد پیدا می شود و به این دلیل  قیمت دام زنده در فصلی از سال ارزانترمی باشد.

گوسفند هم مانند دیگر موجودات زنده دارای نژادهای متفاوت می باشد و قیمت نژادهای متفاوت با یکدیگر مختلف است. در فصل های گرم سال مثل بهار و تابستان قیمت گوسفند زنده و همه ی دام ها کاهش پیدا می کند. دلیل ارزانی در شش ماه اول سال تولید مثل زیاد و مراتع و چراگاه های سرسبز بوده و و مراتع سبز زیاد پیدا می شود و به این دلیل  قیمت دام زنده در فصلی از سال ارزانتر می شود. 

به همین دلیل دامدارانی که قصد پرورش گوسفند و دام و تولید گوشت دارند توصیه می شود در اوایل تابستان بره های شیری از نژاد گوشتی خرید نمایند. اما این نکته را در نظر گیرید نژاد، وزن، جثه و منطقه فروش بر قیمت تاثیر می گذارد. برای خرید گوسفند حتما به مراکز معتبر و زیر نظر دامپزشک مراجعه نمایید. عرضه بهداشتی دام زنده دشت مغان تمام تلاش خود را می کند برای تامین سلامت مشتریان خود و سالم نگهداشتن گوسفند فعالیت می کند.مجموعه ما دام زنده را  با توجه به قیمت روز بازار ارائه می کند و دام از سلامت کامل و با تغذیه خوبی را در بهترین مکان و آب و هوای کوهستانی به قیمت همان روز به مشتریان خود عرضه می کند.

اگر هدف از پرورش دام زنده برای استفاده از پوست است، بهتر است از گوسفندانی که دارای نژاد پوستی مناسب هستند، خریداری کنید. بهترین زمان برای خرید گوسفند زنده با نژاد پوستی فصل زایمان آن ها است. خرید بره های شیری نژاد پوستی را باید از مراکز پرورش این نژاد خرید کنید و بره ها کمتر از یک هفته هستند  را پس از بررسی خرید نمایید. بره های دارای پوست مرغوب و با کیفیت هستند. بهترین زمان برای خرید گوسفند نر ، دو ماه پیش از زمان جفتگیری است. 

مرکزدام زنده دشت مغان از بهترین مراکز ارئه کننده دام در شهر تهران می باشد، از دیگر خدمات مجموعه ما فروش گوسفند زنده به صورت شبانه روزی در خدمت عزیزان است. و در صورت سفارش شما عزیزان دام مورد نیاز خود را در محل تعیین شده خودتان تحویل گیرید.

برای اطلاع از قیمت دام زنده با مرکز دشت مغان تماس بگیرید.

شماره تماس: 09195299414 - 09124361322