گوسفند قربانی

گوسفند قربانی

در صورتیکه تصمیم به خرید گوسفند قربانی برای مراسم های گوناگون دارید.

 

اگر تصمیم به خرید گوسفند قربانی برای مراسم های گوناگون دارید، برای صرفه جویی در زمان خرید هم از جهت مالی و هم زمانی به شما عزیزان دشت مغان یا همان بره طلایی را پیشنهاد می گردد. در زمان خرید گوسفند قربانی با مشکل قصاب مواجه می شوید به همین منظور مجموعه ما یکی دیگر از خدمات خود را فرستادن قصاب گذاشته است.

برای صرفه جویی در زمان خرید هم از جهت مالی و هم زمانی به شما عزیزان دشت مغان یا همان بره طلایی را پیشنهاد می کنیم. در زمان خرید گوسفند قربانی با مشکل قصاب مواجه می شوید به همین منظور مجموعه ما یکی دیگر از خدمات خود را فرستادن قصاب قرار داده است. 

با توجه به این که در کشور ما از زمان قدیم رسم بوده است برای مراسم های مختلف گوسفند زنده را قربانی می کردند و این رسم تا کنون این رسم ادامه داشته است. به همین دلیل خرید و فروش گوسفند رونق دارد. از جمله این مراسم می توان به عروسی، عید قربان، انجام نذورات و همین طور مراسم های مذهبی دیگر گوسفند را قربانی می کنند با توجه به بالا رفتن قیمت گوسفند و قیمت های مختلف اگر تصمیم به خرید گوسفند زنده با قیمت مناسب و فروش دام زنده سالم دارید مجموعه ما  بهترین ها را عرضه می کند.

 

مزایای خرید گوسفند زنده 

 

در ادامه به مزایای خرید و فروش گوسفند زنده از مجموعه دشت مغان می پردازیم.

اعلام قیمت روز گوسفند زنده و باقی دام ها بر اساس نرخ اعلامی اتحادیه

استفاده نکردن از انواع آنتی بیوتیک و داروهای هورمونی برای بالا بردن وزن گوسفند در این مرکز گوسفند زنده با روش طبیعی پرورش می یابد.

قیمت گوسفند زنده در تهران را به صورت روزانه اعلام می نماید.

خرید دام زنده با یک تماس 

ارسال رایگان و تحویل در محل تعیین شده توسط مشتریان و تحویل دام زنده در محل

فرستادن باسکول با کارت خوان سیار جهت وزن گوسفند در محل تعیین شده

پرداخت مبلغ قابل پرداخت در محل

اگر مشتری نیاز به قصاب ماهر و مجرب برای  ذبح اسلامی دام ، تمیز کردن و خرد کردن گوسفند و دام دارد.

دارای جواز دامپزشکی

 

تفاوت بین نژادهای گوناگون گوسفند

 

گوسفند زنده در سراسر دنیا، دارای  نژادهای مختلفی است که نگهداری آنها در بخش های مختلف کشور بر اساس نوع نژاد آنها انجام می شود. نژادهای مختلف گوسفنده زنده از نظر ویژگی های ظاهری، ویژگی رفتاری و بدنی با یکدیگر تفاوت های بسیاری دارند. به طور مثال، گوسفند زنده از نژاد کردی به دلیل ساختار بدنی قدرت بالایی را دارد، در مناطق کوهستانی غرب کشور که مسیر سختی دارند. همین طور تعدادی از گوسفندان نیز می شود در مناطق بیابانی که دمای هوا به بالای 40 درجه سانتیگراد می رسد، به زندگی خود ادامه می دهند. به همین دلیل نژاد کردی گوسفندان به دلیل قدرت بدنی فوق العاده قویی که دارند، از بهترین ها می باشند.