دام زنده شهرداری

دام زنده شهرداری

دام زنده شهرداری

گوسفندان پستاندارانی سم دارهستند و از زمان های قدیم برای استفاده از گوشت ، پشم ، شیر و.. این حیوان را اهلی کرده و از مزایای آن بهره مند شده اند. هر روزه درتهران و درمراکزعرضه بهداشتی دام زنده و مراکز فروش دام زنده شهرداری ، تعداد زیادی گوسفند زنده برای مصارف گوناگون  داد و ستد می شود و دامداران به فروش گوسفند می پردازند. قیمت گوسفند زنده و قیمت گوساله زنده و… به طورکلی قیمت دام زنده شهرداری با توجه به شرایط بازار و نوع دام،توسط کارشناسان تعیین میشود.برای مثال :قیمت گاو زنده ، قیمت گوساله شیری ، قیمت گوساله پرواری  ، قیمت میش شال ،  قیمت بره پرواری ، قیمت بره زنده ، قیمت گوساله سیمینتال ، قیمت گوساله هلشتاین ، قیمت گوساله نر و … یعنی قیمت تمامی موارد بالا با توجه به شرایط بازار و همچنین نوع دام ها ، متفاوت است.

 هر روزه درتهران و درمراکزعرضه بهداشتی دام زنده و مراکز فروش دام زنده شهرداری ، تعداد زیادی گوسفند زنده برای مصارف گوناگون  داد و ستد می شود و دامداران به فروش گوسفند می پردازند

دربرخی از ایام سال مانند عید قربان گوسفندان طرفداران زیادی پیدا می کنند و درصد خرید و فروش گوسفند ، بسیار بالا می رود و به همان نسبت نیز قیمت آن … نیز به دلیل تقاضای بالای مردم افزایش پیدا می کند. مردم طبق رسم هر ساله خود در این روز، دام زنده را برای قربانی کردن تهیه می کنند.پرورش دهندگان معمولا دام ها را با روش پرواربندی نیز رشد می دهند ، پرواربندی در واقع چاق تر کردن دام ها در زمان اندک می باشد. پرواربندی به دو روش انجام می شود. پرواربندی درمحیط بسته و دیگری پرواربندی در محیط باز یا درمراتع است. تعدادی از دام ها را برای انجام  صادرات دام زنده پرورش می دهند. یکی از ارزشمندترین فواید صادرات دام ها ، وارد شدن ارز به داخل کشور است . از این ارز وارد شده ، می توان برای تولید اشتغال برای جوانان استفاده کرد. صادرات گوسفند ، دشواری هایی را نیز دارد . مانند:

گرفتن مجوز صادرات دام زنده
هزینه قرنطینه دام ها به مدت دو هفته برای شناسایی دام های ضعیف تر
هزینه جابه جایی دام ها
هزینه خرید گوسفند
هزینه غذای دام ها
هزینه نگهداری از دام ها وعدم وجود بیمه برای دام ها در جابه جایی های دریایی

بسیاری از افراد بعد از خرید گوسفند زنده متوجه می شوند که برای ذبح کردن آن دچارمشکل هستند و خودشان نمی توانند این کار را انجام دهند . ذبح کردن کاری است که نیاز به تجربه و جسارت بالایی دارد و تنها افراد کمی هستند که به انجام این کار علاقه مند هستند و ازعهده آن برمی آیند.

برای حل این مشکل مرکز پخش و فروش دام زنده دشت مغان ، در کنارعرضه دام می توانند قصاب ماهر و باتجربه را به محل مورد نظر مشتری اعزام کنند.

شما میتوانید فقط با یک تماس یا استفاده از شماره های زیر دام زنده یا گوسفنده زنده خود را با باسکول و قصاب با کمترین هزینه و سرویس رایگان درب منزل خود تحویل بگیرید.

شماره تماس :

09195299414 - 09124361322